Facet Range list Item (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: About
fa: درباره

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
fa: سجل مقادیر مجاز: هر کلید باید یک عدد صحیح یا اعشاری باشد.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این میدان می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: Allowed values list: invalid input.
fa: سجل مقادیر مجاز: ورودی نامعتبر.
