Facet Range list Item (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: About
sv: Om

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
sv: Lista för tillåtna värden: varje nyckel måste vara ett giltigt heltal eller decimaltal.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sv: De möjliga värden detta fält kan innehålla. Ange ett värde per rad med formatet nyckel|etikett.

en: Allowed values list: invalid input.
sv: Lista på tillåtna värden: ogiltig inmatning.
