Facet Range List Item (1.2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: About
ca: Detalls

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
ca: Llista de valors permesos: cadascuna de les claus ha de ser un enter o un decimal vàlid.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.
