Facet Range List Item (1.2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: About
lt: Apie

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas turi būti sveikasis arba realusis skaičius.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.
