Facet Range List Item (1.2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: About
ru: Информация

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
ru: Список допустимых значений: каждый ключ должен быть целым или десятичным числом.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ru: Значения, которые может принимать данное поле поле. Введите по одному значению на каждой строке в виде: ключ|метка.

en: Allowed values list: invalid input.
ru: Список допустимых значений: неверный ввод.
