Facet Range List Item (1.2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: About
uk: Про модуль

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
uk: Список дозволених значень: кожен ключ має бути дійсним припустимим цілим числом або десятковим дробом

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Allowed values list: invalid input.
uk: Список дозволених значень: хибне введення.
