Facets (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Month
ka: თვე

en: OR
ka: ან

en: Day
ka: დღე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
