Facets (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Range
lv: Diapazons

en: Month
lv: Mēnesis

en: Widget
lv: Logrīks

en: OR
lv: VAI

en: Day
lv: Diena

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: String
lv: Virkne

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Operator
lv: Operators

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: AND
lv: UN

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Facets
lv: Faseti

en: Values
lv: Vērtības

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: In the last day
lv: Pēdējās dienas laikā

en: In the last month
lv: Pēdējā mēnesī

en: In the last year
lv: Pēdējā gada laikā

en: On value
lv: Ieslēgta vērtība

en: Off value
lv: Izslēgta vērtība

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
