Facets (2.0.0-rc1) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: 1 year | @count years
si[0]: වර්ෂයක්
si[1]: වර්ෂ @count ක්

en: 1 month | @count months
si[0]: මාසයක්
si[1]: මාස @count ක්
