Facets (2.0.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Text
br: Testenn

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn
