Facets (2.0.1) - en to nl translation catalogue (103 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Maximum items
nl: Maximaal aantal items

en: Configure
nl: Instellen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Range
nl: Bereik

en: Month
nl: Maand

en: OR
nl: OF

en: Day
nl: Dag

en: Configuration
nl: Instellingen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Processor settings
nl: Verwerker-instellingen

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Date display
nl: Datumweergave

en: AND
nl: EN

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Facets
nl: Facetten

en: Enabled facets
nl: Ingeschakelde facetten

en: Values
nl: Waarden

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Step
nl: Stap

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Facet settings
nl: Facet-instellingen

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Hard limit
nl: Harde limiet

en: Search...
nl: Zoek...

en: In the last day
nl: In de afgelopen dag

en: In the last month
nl: In de afgelopen maand

en: In the last year
nl: In het afgelopen jaar

en: Edit facet
nl: Facet bewerken

en: List of links
nl: Lijst van links

en: On value
nl: Waarde voor 'aan'

en: Off value
nl: Waarde uit

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: 1 result found | @count results found
nl[0]: 1 resultaat gevonden
nl[1]: @count resultaten gevonden

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Soft limit
nl: Zachte limiet

en: Do not display facet
nl: Facet niet weergeven

en: Add facet
nl: Facet toevoegen

en: No result
nl: Geen resultaat

en: Administer Facets
nl: Facets beheren

en: Exclude items
nl: Items uitsluiten

en: Show reset link
nl: Herstellink weergeven

en: Minimum items
nl: Minimum aantal items

en: Regex
nl: Reguliere expressie

en: Serializes views row data using the Serializer component.
nl: Geserialiseerde rij-data van overzichten die gebruik maken van het Serializer component.

en: 1 second ago | @count seconds ago
nl[0]: 1 seconde geleden
nl[1]: @count seconden geleden

en: 1 minute ago | @count minutes ago
nl[0]: 1 minuut geleden
nl[1]: @count minuten geleden

en: 1 hour ago | @count hours ago
nl[0]: 1 uur geleden
nl[1]: @count uren geleden

en: 1 day ago | @count days ago
nl[0]: 1 dag geleden
nl[1]: @count dagen geleden

en: 1 month ago | @count months ago
nl[0]: 1 maand geleden
nl[1]: @count maanden geleden

en: 1 year ago | @count years ago
nl[0]: 1 jaar geleden
nl[1]: @count jaren geleden

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label

en: A processor
nl: Een verwerker

en: Weight for processor %title
nl: Gewicht voor verwerker %title

en: Processor order
nl: Volgorde verwerker

en: Field identifier
nl: Veldidentificatie

en: Facet Source
nl: Facetbron

en: Facet source
nl: Facetbron

en: List of checkboxes
nl: Lijst met keuzevakjes

en: Soft limit settings
nl: Zachte limiet instellingen
