Facets (2.0.6) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
