Facets (2.0.6) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Position
se: Virgi

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: About
se: Birra
