Facets (2.0.7) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Exclude
sr: Изостави

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Mode
sr: Режим

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: String
sr: Стринг

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Granularity
sr: Грануларност

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Text format
sr: Формат текста

en: Search...
sr: Претрага...

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
