Facets (2.0.7) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Mode
ug: مودېل

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: About
ug: ھەققىدە
