Facets (3.0.2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
