Facets (3.0.2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL
