Facets (8.x-1.0-alpha10) - en to hu translation catalogue (99 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Types
hu: Típusok

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Maximum items
hu: Maximális elemszám

en: Configure
hu: Beállít

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Range
hu: Tartomány

en: Month
hu: Hónap

en: Widget
hu: Felületi elem

en: OR
hu: VAGY

en: Day
hu: Nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Processor settings
hu: Feldolgozó beállítások

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Granularity
hu: Finomság

en: Date display
hu: Dátum megjelenítés

en: AND
hu: ÉS

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Slider
hu: Csúszka

en: Facets
hu: Finomítók

en: Facet
hu: Finomító

en: Enabled facets
hu: Engedélyezett finomítók

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Values
hu: Értékek

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: About
hu: Leírás

en: Step
hu: Lépés

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Display text
hu: Szöveg megjelenítése

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Relative date
hu: Relatív dátum

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: In the last day
hu: Az elmúlt napon

en: In the last month
hu: Az elmúlt hónapban

en: In the last year
hu: Az elmúlt évben

en: List of links
hu: Hivatkozások listája

en: On value
hu: Bekapcsolt érték

en: Off value
hu: Kikapcsolt érték

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Fixed value
hu: Rögzített érték

en: No results behavior
hu: Nulla eredmény esetén

en: Serializes views row data using the Serializer component.
hu: Nézetek adatsorait szerializálja a <em>Serializer</em> komponens használatával.

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Duplicate of @label
hu: @label másolata

en: Weight for processor %title
hu: %title feldolgozó súlya

en: Processor order
hu: Feldolgozó sorrend

en: Field identifier
hu: Mezőazonosító

en: Reset facets link text
hu: A finomítókat alaphelyzetbe állító hivatkozás szövege

en: Adds reset facets link.
hu: Egy hivatkozást nyújt, ami a finomítókat alaphelyzetbe állítja.

en: Reset facets link
hu: Finomítókat alaphelyzetbe állító hivatkozás
