Facets (8.x-1.0-alpha11) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Configure
af: Verstel

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Languages
af: Tale

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Text format
af: Teksformaat
