Facets (8.x-1.0-alpha11) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Text
bg: Текст

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: String
bg: Стринг

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Languages
bg: Езици

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
