Facets (8.x-1.0-alpha11) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Types
el: Τύποι

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Text
el: Κείμενο

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Year
el: Έτος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Month
el: Μήνας

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: OR
el: Ή

en: Day
el: Ημέρα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: String
el: Φράση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Operator
el: Τελεστής

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: About
el: Περί

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: On value
el: Τιμή για ενεργό

en: Off value
el: Τιμή για ανενεργό

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Fixed value
el: Σταθερή τιμή

en: No results behavior
el: Συμπεριφορά όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
