Facets (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Only of the type(s)
dz: དབྱེ་བ་(ཚུ་)ལུ་རྐྱངམ་གཅིག།
