Facets (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Types
ug: تىپلار

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Languages
ug: تىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
