Facets (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Month
km: ខែ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: About
km: អំពី

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: On value
km: តម្លៃ​បើក

en: Off value
km: តម្លៃ​បិទ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
