Facets (8.x-1.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
