Facets (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: String
mn: Тэмдэгт

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
