Facets (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Maximum items
sk: Maximálny počet položiek

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Month
sk: Mesiac

en: OR
sk: ALEBO

en: Day
sk: Deň

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: String
sk: Reťazec

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Operator
sk: Operátor

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Date display
sk: Zobrazenie dátumu

en: AND
sk: A

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Step
sk: Krok

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Text format
sk: Textový formát

en: Hard limit
sk: Pevný limit

en: In the last day
sk: Za posledný deň

en: In the last month
sk: Za posledný mesiac

en: In the last year
sk: Za posledný rok

en: On value
sk: Hodnota Zapnuté

en: Off value
sk: Hodnota Vypnuté

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Fixed value
sk: Pevná hodnota

en: 1 hour ago | @count hours ago
sk[0]: Pred 1 hod.
sk[1]: Pred @count hod.
sk[2]: Pred @count hod.

en: 1 day ago | @count days ago
sk[0]: Pred 1 deň
sk[1]: Pred @count dní
sk[2]: Pred @count dní

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
