Facets (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Maximum items
ca: Nombre màxim d'elements

en: Configure
ca: Configura

en: Separator
ca: Separador

en: Exclude
ca: Exclou

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Range
ca: Abast

en: Month
ca: Mes

en: Widget
ca: Giny

en: OR
ca: O

en: Day
ca: Dia

en: Configuration
ca: Configuració

en: String
ca: Cadena

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Empty text
ca: Text buit

en: Operator
ca: Operador

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Date display
ca: Visualització de la data

en: AND
ca: I

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Values
ca: Valors

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Step
ca: Increment

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Text format
ca: Format del text

en: Relative date
ca: Data relativa

en: On value
ca: Valor actiu

en: Off value
ca: Valor inactiu

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Fixed value
ca: Valor fix

en: No results behavior
ca: Comportament quan no hi ha resultats

en: Serializes views row data using the Serializer component.
ca: Serialitza les dades de les files de la vista utilitzant el component Serialitzador.

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label
