Facets core search (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Types
bs: Tipovi

en: Field
bs: Polje

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Languages
bs: Jezici

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
bs: Samo tipa

en: Post date
bs: Datum objave
