Facets core search (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Types
es: Tipos

en: Field
es: Campo

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Advanced search
es: Búsqueda avanzada

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Updated date
es: Fecha de modificación

en: Languages
es: Idiomas

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Containing any of the words
es: Que contenga cualquiera de las palabras

en: Containing the phrase
es: Que contenga la frase

en: Containing none of the words
es: Que no contenga ninguna de las palabras

en: Only of the type(s)
es: Sólo de los tipos

en: Post date
es: Fecha de mensaje
