Facets core search (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Types
fa: انواع

en: Field
fa: فیلد

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: String
fa: رشته

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Post date
fa: تاریخ مطلب
