Facets core search (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Types
nl: Soorten

en: Field
nl: Veld

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: String
nl: Tekenreeks

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Languages
nl: Talen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Post date
nl: Datum van inzending
