Facets core search (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Types
ru: Типы

en: Field
ru: Поле

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: String
ru: Строка

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Languages
ru: Языки

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Containing any of the words
ru: Содержит любое из слов

en: Containing the phrase
ru: Содержит фразу

en: Containing none of the words
ru: Не содержит ни одно из слов

en: Only of the type(s)
ru: Только по типу(-ам)

en: Post date
ru: Дата публикации
