Facets core search (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Languages
se: Gielat
