Facets core search (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Types
sk: Typy

en: Field
sk: Pole

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: String
sk: Reťazec

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Languages
sk: Jazyky

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Post date
sk: Dátum odoslania
