Facets core search (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Types
sv: Typer

en: Field
sv: Fält

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: String
sv: Sträng

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Languages
sv: Språk

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Only of the type(s)
sv: Endast av typen/typerna

en: Post date
sv: Datum för inlägg
