Facets core search (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Types
af: Tipes

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Languages
af: Tale

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie
