Facets core search (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Types
ar: الأنواع

en: Field
ar: الحقل

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: String
ar: المقطع

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Languages
ar: اللغات

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Only of the type(s)
ar: فقط من النوع
