Facets core search (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Types
bg: Типове

en: Field
bg: Поле

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: String
bg: Стринг

en: Languages
bg: Езици

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип
