Facets core search (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Advanced search
bn: বিশেষ অনুসন্ধান

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
