Facets core search (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Types
ca: Tipus

en: Field
ca: Camp

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: String
ca: Cadena

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Languages
ca: Llengües

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Post date
ca: Data de publicació
