Facets core search (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Types
cs: Typy

en: Field
cs: Pole

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: String
cs: Řetězec

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Languages
cs: Jazyky

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Post date
cs: Datum vytvoření
