Facets core search (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Types
el: Τύποι

en: Field
el: Πεδίο

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: String
el: Φράση

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης
