Facets core search (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Types
gl: Tipos

en: Field
gl: Campo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: String
gl: Cadea

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Languages
gl: Idiomas

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: Post date
gl: Data de envio
