Facets core search (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Languages
gu: ભાષાઓ
