Facets core search (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Types
he: סוגים

en: Field
he: שדה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: String
he: מחרוזת

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Languages
he: שפות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Post date
he: תאריך פירסום
