Facets core search (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: String
hy: Տող

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: @label
hy: @label (@column)
