Facets core search (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Types
is: Tegundir

en: Field
is: Svæði

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: String
is: Strengur

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Languages
is: Tungumál

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Containing any of the words
is: Inniheldur eitthvert af orðunum

en: Containing the phrase
is: Inniheldur frasann

en: Containing none of the words
is: Inniheldur ekki orðin
