Facets core search (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Types
ja: タイプ

en: Field
ja: フィールド

en: Keywords
ja: キーワード

en: Advanced search
ja: 高度な検索

en: String
ja: 文字列

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Languages
ja: 言語

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Containing any of the words
ja: 以下のいずれかのワードを含む

en: Containing the phrase
ja: 以下のフレーズを含む

en: Containing none of the words
ja: 以下のいずれのワードも含まない

en: Only of the type(s)
ja: コンテンツタイプを限定

en: Post date
ja: 投稿日
