Facets core search (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Types
ka: ტიპები

en: Field
ka: ველი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Languages
ka: ენები
